Середа, 12 квітня 2017 16:55

В Україні створили нову снайперську гвинтівку

В Україні створили нову снайперську гвинтівку

Український хімічний концерн "ХАДО" створив нову напівавтоматичну гвинтівку 12,7x108-міліметрового калібру для цільового вогню на дальні дистанції

Це другий проект харківського підприємства із замкнутим циклом виробництва, повідомляє сайт SNIPEX

Гвинтівка SNIPEX М75 є напівавтоматичною зброєю великого калібру, головне призначення якої - цільовий вогонь на дальні дистанції (від 100 до 2500 метрів).
Конструкція розроблена з розрахунком максимальної простоти експлуатації та доступної системи техобслуговування, скомпонована за схемою булл-пап (затворна група розміщується за спусковим гачком).

Замикання ствола здійснюється поздовжньо-ковзним поворотним затвором. 13 бойових упорів розташовані в три ряди і повертаються на 60°, що забезпечує жорстке замикання ствола. При заряджанні набій вкладається у вікно ствольної коробки при відкритому затворі.

Стріляні гільзи викидаються автоматично при відкочуванні затвору назад. Його конструкція запатентована. Затвор починає процес перезарядження із затримкою, що дозволяє кулі покинути ствол при повністю замкненому затворі. Це мінімізує коливання ствола під час пострілу. Відбій максимально утилізується, що забезпечує комфортність стрільби. Спуск м'який. Гвинтівка має запобіжник, розташований на спусковому гачку.

Зараз ви читаєте новину «В Україні створили нову снайперську гвинтівку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Найбільше читають
Голосів: 4892
Голосування Чи відчуваєте зменшення корупції в країні?
  • Нічого не змінилося. Все доводиться вирішувати через гроші та знайомства
  • Так. Чиновники та судді почали боятися брати хабарі
  • Викривають лиш тих посадовців, які не вписалися у владну систему
  • Щось зміниться лише, коли генпрокурор посадить трьох друзів президента
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути