Вівторок, 06 грудня 2016 13:18

Як вибрати подарунок до новорічних свят

Свято Нового року — пора казкових емоцій та несподіванок. Феєрію дарує щось непередбачуване, несподіване, але дуже радісне і приємне. Саме такий ефект повинен надавати новорічний презент. Співвідношення пріоритетів людини із завданням, на вирішення якого спрямований предмет — і є вдалий подарунок.

Вибір сюрпризу з урахуванням цінностей людини

Психологи говорять про те, що у кохання існує 5 проявів. Подарунок — якась матеріалізація цього чудового почуття. Висловіть його на мові дорогої вам людини і ви зробите її щасливою. Для цього визначте, до якої категорії він відноситься:

1. Важливі почуття і емоції: новорічні іграшки, гірлянди і кулі викличуть неймовірне захоплення.

2. У пріоритеті час, витрачений на людину, а саме — на пошук речі, яка задовольняє відразу кілька потреб. Наприклад, потреба в якісному відпочинку, любов до провансу і чутливість шкіри — постільна білизна і текстиль для дому в блакитно-білих відтінках з атласу, шовку або іншої, приємної на дотик тканини.

 

3. Матеріальна складова подарунка як ознака міри цінності: гроші служать для людини показником того, скільки інший готовий віддати для того, щоб зробити приємне.

4. Слова: іншому важливо чути зізнання в коханні, схвалення, підтримку, ніжності. Тоді до Нового року можна підготувати пісню, змонтувати відео з фото з зізнаннями того, у чому і наскільки цінна для вас людина.

5. Турбота про комфорт: задоволення базових потреб — їжа, тепло, відпочинок — для людини найважливіше свідчення його цінності. Подарунки у вигляді наборів термобілизни, чоловічі та жіночі халати, електроінструменти, побутові прилади викличуть хвилю радісних емоцій.

Новорічні подарунки дітям

Оскільки ціннісна база у дітей ще не виражена, потрібно брати до уваги фазу розвитку. Основні з них:

- предметно-маніпулятивна — малюки до 3 років. Їм важливо помацати іграшку, погриміти нею, складати і розкидати її;

- ігрова фаза характерна для дітей 4-7 років: машинки для хлопчиків і ляльки для дівчаток актуальні завжди;

- для пізнавально-навчальної стадії характерний інтерес до конструкторів, книжок, творчих наборів. Вік — від 8 до 10 років.

Важливо не тільки те, з ким і як зустріти Новий Рік, але ще і з якими почуттями його згадувати.

Зараз ви читаєте новину «Як вибрати подарунок до новорічних свят». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Найбільше читають
Голосів: 195
Голосування Хто отримає премію "Книга року BBC – 2016"
  • Брати Капранови. Забудь-річка
  • Макс Кідрук. Зазирни у мої сни.
  • Мирослав Лаюк. Баборня.
  • Таня Малярчук. Забуття.
  • Ярослав Мельник. Маша, або Постфашизм.
Переглянути